Nowości
Taca czarna PURE 60x40cm
Taca czarna PURE 60x40cm
220,00 zł
szt.
Taca czarna PURE 60x20cm
Taca czarna PURE 60x20cm
108,00 zł
szt.
Taca czarna PURE 40x30cm
Taca czarna PURE 40x30cm
108,00 zł
szt.
Taca czarna PURE GN 1/4
Taca czarna PURE GN 1/4
42,00 zł
szt.
Promocje
Taca, półmisek GN1/3 AQUARIS
Taca, półmisek GN1/3 AQUARIS
67,00 zł 49,00 zł
szt.
Spodnie kucharskie czarne Drawstring
Spodnie kucharskie czarne Drawstring
69,00 zł 59,00 zł
szt.
Patera Pro
Patera Pro
148,00 zł 119,00 zł
szt.
Patera dwustopniowa kamień łupkowy
Patera dwustopniowa kamień łupkowy
56,00 zł 44,00 zł
szt.

Stoły do zmywarek

Wybór odpowiednich mebli gastronomicznych jest podyktowany zazwyczaj rodzajem prowadzonej działalności, wielkością zaplecza kuchennego oraz możliwościami produkcyjnymi. Nie bez znaczenia jest także charakter lokalu. Inne meble są potrzebne w budce gastronomicznej a jeszcze inne w stołówce czy restauracji obsługującej sto osób dziennie. Każdorazowo jest to indywidualną sprawą, niemniej jednak meble zawsze powinny spełniać wymogi przepisów sanitarno-higienicznych, BHP oraz wytycznych HACCP.

Czytaj dalej

Dedykowane stoły z miejscem na zmywarkę

Wiele osób korzysta z projektów technologicznych, wyposażając swój lokal, jednak mimo wszystko większość dokonuje wyboru oraz zakupów samodzielnie w oparciu o aktualne potrzeby, możliwości techniczne, przestrzenne oraz dostępny budżet. Nasza oferta mebli gastronomicznych odpowiada obydwu grupom klientów. Proponujemy rozwiązania, które są funkcjonalne w codziennej pracy na kuchni. Ułatwiają pracę i wykorzystują maksymalnie dostępną powierzchnię. Stoły do zmywarek to rodzaj mebla kompatybilnego wymiarami w stosunku do dostępnych w ofercie zmywarek uniwersalnych oraz kapturowych.

Budowa stołu

Stół z możliwością montażu zmywarki dostępny jest jako model załadowczy lub rozładowczy, występuje w różnych wymiarach oraz konstrukcjach. Posiada tylny rant, wzmocniony od spodu blat oraz solidne nogi na kwadratowych profilach dla większej stabilności. Bryła meblowa w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej typu 445, która odznacza się odpornością na korozję oraz trwałością co przekłada się długie użytkowanie. Możemy wybierać spośród stołów prostych oraz wyposażonych w zlew lub praktyczną półkę. Stoły pod zmywarki są powszechnie stosowane na profesjonalnych zapleczach kuchennych. Usprawniają pracę podczas załadunku oraz rozładunku naczyń, koszy ze zmywarki, które mogą być odstawiane na dedykowany do tego stół roboczy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stołów do zmywarek, które poprawią jakość pracy i zapewnią większy komfort pracownikom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl