do kasy suma: 0,00 zł

Jak wybrać odzież gastronomiczną? Porady i inspiracje

Jak wybrać odzież gastronomiczną? Porady i inspiracje.

Zmieniające się pory roku wymuszają na nas konieczność zmiany garderoby. Zmienia się odzież nie tylko pod względem grubości, ale także pod względem kolorystycznym. Podobnie jest z odzieżą ochronną, w pracy spędzamy tyle czasu, że nasz komfort przekłada się na jakość wykonywanych czynności. Nasi pracownicy to nasi przedstawiciele, nasza reklama. Warto o nich dbać, inwestować w ich ubiór i dobre samopoczucie w trakcie pracy. To jest sprawdzona inwestycja, która wróci w formie zadowolonych klientów i rosnących przychodów. 

czytaj całość »

Horeca Polska laureatem Diamentów Forbes

Horeca Polska laureatem Diamentów Forbes

Z nieukrywaną dumą informujemy, iż Kalldera Sp. z o.o. będąca właścicielem marki Horeca Polska została wyróżniona Diamentem Forbesa 2022. Nagroda niewątpliwie odzwierciedla stały rozwój firmy, który jest dodatkowo istotny w kontekście wyzwań i ograniczeń, jakie przyniósł gospodarce rok 2020.

czytaj całość »

Historia i zastosowanie porcelany w gastronomii

Historia i zastosowanie porcelany w gastronomii

Porcelana stołowa to nie tylko przedmioty użytkowe. Porcelana zachwyca swoją formą, rodzajami zdobień, kolorystyką i historią. Porcelana to także inwestycja. Nie bez powodu przez długie lata porcelana była wyznacznikiem statusu majątkowego. Dzisiaj wyjątkowe okazy osiągają na aukcjach zawrotne sumy. Porcelana jest najczęściej wybieranym materiałem, z którego jest wykonana zastawa stołowa.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl