Nowości
Taca do serwowania 53cm x 16,2cm
Taca do serwowania 53cm x 16,2cm
24,00 zł
szt.
Taca do serwowania 26,5cm x 16,2cm
Taca do serwowania 26,5cm x 16,2cm
19,00 zł
szt.
Taca do serwowania 32,5cm x 17,6cm
Taca do serwowania 32,5cm x 17,6cm
20,00 zł
szt.
Taca do serwowania 32,5cm x 26,5cm
Taca do serwowania 32,5cm x 26,5cm
34,00 zł
szt.
Promocje
Ekspres automatyczny do kawy z wysuwanymi szufladami
Ekspres automatyczny do kawy z wysuwanymi szufladami
3 230,00 zł 2 400,00 zł
szt.
Fartuch z przedziałkiem czarny
Fartuch z przedziałkiem czarny
36,00 zł 26,00 zł
szt.
Naleśnikarka ROLLER GRILL elektryczna
Naleśnikarka ROLLER GRILL elektryczna
1 465,00 zł 1 370,00 zł
szt.
Szklanka do piwa 12 szt. poj. 280 ml
Szklanka do piwa 12 szt. poj. 280 ml
22,99 zł 15,99 zł
szt.

Kuchnie gastronomiczne

Gastronomiczna kuchnia gazowa i elektryczna

Kuchnia gastronomiczna stanowi najważniejszy element profesjonalnej kuchni, jej serce. Dlatego wybór odpowiedniej kuchni jest niezwykle istotny, w ofercie sklepu znajdą Państwo zarówno kuchnie elektryczne, jak i kuchnie gazowe gastronomiczne. Modele z piekarnikiem lub bez. Wysokiej klasy urządzenia dedykowane do profesjonalnego użytku.

Czytaj dalej

Kuchenka indukcyjna 3500w Kuchenka indukcyjna 3500w

Kuchenka indukcyjna 3500w

Producent: Yato Gastro
Cena 650,67 zł
szt.
zobacz więcej

Gastronomiczna kuchnia elektryczna lub gazowa

Najważniejszym kryterium przy wyborze kuchni są możliwości techniczne lokalu, czyli rodzaj zasilania urządzenia. Możemy wybrać gastronomiczną kuchnię elektryczną lub kuchnię gazową. Kuchnie elektryczne gastronomiczne bardzo często są wybierane ze względu na nowoczesny wygląd, łatwość w utrzymaniu czystości oraz brak instalacji gazowej. Z kolei kuchnie gazowe cieszą się popularnością z uwagi na niższe koszty eksploatacyjne. W przypadku obydwu urządzeń nie należy zapominać o odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniu.

Wielkość kuchni gastronomicznej

Wielkość kuchni, czyli ilość palników należy wybrać na podstawie planowanej ilości serwowanych dań. I tak na przykład w małym lokalu gastronomicznym dobrym wyborem będzie kuchnia 4-palnikowa kuchnia elektryczna to w przypadku dużej restauracji kuchnia gazowa 6 palnikowa może nie wystarczyć. Dlatego też dobór wielkości oraz ilości kuchenek jest indywidualną sprawą, którą także ogranicza dostępna powierzchnia. W wielu lokalach właściciele decydują się na kuchnie nastawne, dobre także jako tymczasowe urządzenia, które można swobodnie przestawiać oraz transportować. Kuchnie posiadają różny rozstaw wielkości, mocy palników, warto zwrócić na to uwagę i wybrać właściwy.

 Kuchnie przemysłowe

Kuchnie przemysłowe dostosowane są komercyjnego użytku ze względu na ciągłą pracę, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej są bardzo trwałe. Kuchnie mogą występować jako szkielet z płytą (kuchnia wolnostojąca) bądź w zestawie z piekarnikiem gazowym lub elektronicznym. Popularne są także modele z półką lub szafką. Oferowane kuchnie gastronomiczne spełniają wszelkie standardy obowiązujące we współczesnej gastronomii.

 

Większość dostępnych modeli kuchni możemy łączyć w ciągi technologiczne, zachowując spójną konstrukcję całości wyposażenia. Tego typu rozwiązania są niezwykle funkcjonalne, usprawniają pracę. Wszystkie dostępne kuchnie gastronomiczne to profesjonalne urządzenia, które są powszechnie używane zarówno w małych lokalach typu budki gastronomiczne, jak i restauracjach oraz zakładach zbiorowego żywienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl