Promocje
Spodnie męskie MANOLO (kolor: biały)
Spodnie męskie MANOLO (kolor: biały)
222,00 zł 199,80 zł
szt.
Damska bluza kucharska PAULINE biała
Damska bluza kucharska PAULINE biała
160,00 zł 144,00 zł
szt.
Męska bluza kucharska GUSTAV brązowa
Męska bluza kucharska GUSTAV brązowa
186,00 zł 167,40 zł
szt.
Spodnie kucharskie w drobną kratę KARLOVSKY
Spodnie kucharskie w drobną kratę KARLOVSKY
134,00 zł 120,60 zł
szt.

Kuchnie gazowe

Gastronomiczna kuchnia gazowa to jeden z najbardziej popularnych modeli kuchni ze względu na tańsze koszty eksploatacji w stosunku do urządzeń zasilanych energią elektryczną. Kuchnia gazowa może być zasilana gazem ziemnym lub propan butan (butla). Wybór odpowiedniej kuchni gazowej to niezwykle istotna sprawa, ponieważ kuchnie gazowe gastronomiczne stanowią podstawę obróbki termicznej w profesjonalnej kuchni.

Czytaj dalej

Rozmiar i funkcjonalność

Wielkość kuchni czyli ilość palników powinna być dostosowana do możliwości produkcyjnych kuchni. W ofercie dostępne są kuchnie wyposażone w dwa, cztery lub sześć palników. Kuchnie gazowe przemysłowe występują jako konstrukcja szkieletowa z płytą bądź w wersji z piekarnikiem lub półką. Wielkość piekarnika w kuchni gastronomicznej określana jest według wymiarów pojemników GN. Gazowa kuchnia może być wyposażona w piekarnik gazowy lub elektryczny. Dużą popularnością cieszą się kuchnie gazowe przemysłowe z piekarnikiem zasilanym energią elektryczną ze względu na równomierne nagrzewanie komory oraz niezwykle pomocne funkcje jak np. naparowanie komory.

 

Decydując się na zakup kuchni gazowej należy wsiąść pod uwagę konieczność zastosowania systemu wentylacji. Z kuchenek gastronomicznych wydobywają się duże pokłady ciepła a także tłuszczu i pary, dlatego bezwzględnie należy pamiętać o zapewnieniu odpowiedniej wentylacji w kuchni. Najczęściej stosowaną metodą jest umieszczenie nad kuchenką okapów, które mają za zadanie odciąganie zużytego powietrza na zewnątrz budynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl