Nowości
 Zestaw 5-elementowy do przypraw
Zestaw 5-elementowy do przypraw
94,00 zł
szt.
 Zestaw 5-elementowy do przypraw
Zestaw 5-elementowy do przypraw
64,00 zł
szt.
 Zestaw 3-elementowy do przypraw
Zestaw 3-elementowy do przypraw
39,90 zł
szt.
 Zestaw 2-elementowy do przypraw drut
Zestaw 2-elementowy do przypraw drut
33,00 zł
szt.
Promocje
Schładzarko-zamrażarka szokowa 10x GN 1/1 ze stali nierdzewnej
Schładzarko-zamrażarka szokowa 10x GN 1/1 ze stali nierdzewnej
11 990,00 zł 10 700,00 zł
szt.
Miesiarka planetarna 20 l
Miesiarka planetarna 20 l
3 745,00 zł 3 245,00 zł
szt.

Wózki transportowe

Gastronomiczny wózek transportowy

W każdej pracy bez względu na jej rodzaj wózek transportowy jest niezwykle przydatny. Usprawnia pracę, odciążając kręgosłup oraz zapewniając komfort pracowników. Wózek transportowy jest niezbędny do przewożenia dużych gabarytów oraz ciężkich przedmiotów na sali restauracyjnej bądź kuchni gastronomicznej.

Czytaj dalej

Polecamy stosowanie wózków transportowych w budynkach o dużym metrażu bądź z windą, gdy zachodzi konieczność przewiezienia towarów na inne piętro. Wózki transportowe to także bezpieczeństwo transportu produktów. W sklepie oferujemy konstrukcje spawane wózków transportowych z platformą na czterech kółkach z wygodną rączką, wszystkie wózki dostępne są w różnych rozmiarach. Oprócz wózków transportowych dostępne są także wózki kelnerskie, które są niezbędne w większości lokali gastronomicznych. Mobilny wózek kelnerski optymalizuje pracę, z jego wykorzystaniem kelner samodzielnie może przewieź dużą liczbę naczyń i innych artykułów.

Wielozadaniowość wózka gastronomicznego

Na wózku mieści się kilkanaście talerzy, w sytuacji wydawania posiłków jest to niezwykle istotne, aby wszystkie potrawy były ciepłe. Wózek transportowy jest niezbędny w miejscach, gdzie kuchnia jest oddalona od sali konsumpcyjnej. Klienci mogą wybrać spośród wózków dwupółkowych oraz trzypółkowych, z uchwytem umieszczonym w poziomie lub pionie. Oferujemy także pomocnik kelnerski z pojemnikami GN oraz wózek z szafką z drzwiami suwanymi, który sprawdza się, gdy chcemy zakryć wnętrze przewożonych artykułów.

Nierdzewne meble kuchenne -wózki kelnerskie

Spawany wózek kelnerski cechuje solidność wykonania oraz wysoka jakość materiału ze specjalnego stopu stali 445. Wymieniony rodzaj stali ferrytycznej jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Idealnie sprawdza się przy produkcji mebli gastronomicznych. Wszystkie wózki kelnerskie posiadają skrętne kółka, dzięki czemu wózek prowadzi się lekko i sprawnie. Warto dbać o pracowników zwiększając ich wygodę pracy, dzięki czemu oni zadbają o naszych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl