do kasy suma: 0,00 zł
PROMOCJE
Pojemnik GN 1/1 poliwęglan OUTLET
Pojemnik GN 1/1 poliwęglan OUTLET
43,51 zł 29,00 zł 35,37 zł 23,58 zł
szt.
Pojemnik gastronomiczny ze stali nierdzewnej gn 1/1 20 OUTLET
Pojemnik gastronomiczny ze stali nierdzewnej gn 1/1 20 OUTLET
27,00 zł 19,50 zł 21,95 zł 15,85 zł
szt.

Chłodziarki specjalistyczne to urządzenia przeznaczone dla zakładów żywienia zbiorowego, takich jak lokale gastronomiczne czy kuchnie i stołówki w obiektach użyteczności publicznej. Przystosowane są do przechowywania próbek żywności zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Obowiązek taki obecnie dotyczy obiektów, które serwują gotowe potrawy pochodzące z innych zakładów, jednak bardzo wiele restauracji decyduje się dobrowolnie na przeprowadzanie analizy żywności w celu uzyskania certyfikatów jakości.


Schładzarka odpadów 1x120L Rilling Schładzarka odpadów 1x120L Rilling
Producent: Rilling
Cena: 9 297,64 zł (netto: 7 559,06 zł )
szt.
zobacz więcej
Schładzarka odpadów 1x240L Rilling Schładzarka odpadów 1x240L Rilling
Producent: Rilling
Cena: 10 051,35 zł (netto: 8 171,83 zł )
szt.
zobacz więcej
Schładzarka odpadów 2x120L Rilling Schładzarka odpadów 2x120L Rilling
Producent: Rilling
Cena: 12 174,62 zł (netto: 9 898,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Schładzarka odpadów 2x240L Rilling Schładzarka odpadów 2x240L Rilling
Producent: Rilling
Cena: 13 541,92 zł (netto: 11 009,69 zł )
szt.
zobacz więcej

Najwyższa jakość oferowanych chłodziarek specjalistycznych

Chłodziarki gastronomiczne i lodówki gastronomiczne to taki rodzaj wyposażenia, który znaleźć można właściwie w każdym mniejszym i większym barze, restauracji czy nawet kuchni przemysłowej. W branży tej bowiem niezwykle istotne jest przechowywanie produktów spożywczych w odpowiedniej temperaturze, chroniącej je przed szybkim psuciem się i utratą walorów smakowych.

Pod pojęciem chłodziarek znajdują się urządzenia chłodnicze różnego rodzaju. Mogą to być zarówno niewielkie lub średniej wielkości lodówki na napoje, jak i małe lodówki hotelowe czy szafy chłodnicze do kuchni. Do najpopularniejszych wariantów należą z pewnością chłodziarki wolnostojące, ale na rynku znajdziesz też modele przeznaczone do zabudowy czy tak zwane wyposażenie podblatowe. Wszystkie te elementy zachowują niższą temperaturę, przez co żywność jest świeża i może posłużyć na dłużej.

Najwyższa jakość oferowanych chłodziarek specjalistycznych

Specjalistyczne urządzenia chłodnicze dostępne w ofercie sklepu HORECA to najwyższej jakości, profesjonalny sprzęt, który został zaprojektowany z myślą o wygodnym i przepisowym przechowywaniu żywności. Nie tylko charakteryzuje się trwałością i cichą pracą, ale również odpowiednią konstrukcją dostosowaną do funkcji pełnionej przez chłodziarkę specjalistyczną. Dzięki temu użytkowanie jej jest bardzo proste i bez problemu może być obsługiwane przez każdego, wybranego pracownika. Urządzenia chłodnicze posiadają kompaktowe rozmiary, co sprawia, że nie zajmują zbyt wiele miejsca i mogą być bardzo łatwo transportowane. Ma to szczególnie znaczenie dla osób prowadzących więcej niż jeden punkt żywienia zbiorowego. Wszystkie chłodziarki specjalistyczne zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami dotyczącymi trybu, sposobu, miejsca, czasu oraz warunków pobierania i przechowywania żywności przez zakłady żywienia zbiorowego.

Gastronomiczne chłodziarki

O tym, że chłodziarki gastronomiczne są w branży niezbędne wie każdy, kto przynajmniej raz miał z taką działalnością do czynienia. Już nie tylko kwestia przechowywania produktów takich, jak mięso czy nabiał ma tu znaczenie. Coraz więcej uwagi przykłada się bowiem do prawidłowego chłodzenia napojów, głównie alkoholowych. Wino, cydr czy mocniejsze trunki, w zależności od gatunku mogą wymagać nieco niższej niż pokojowa temperatury.

Część chłodziarek, głównie tych przeznaczonych właśnie do przechowywania napojów, jest wyposażona w przeszklone drzwi i oświetlenie LED. Ma to związek zarówno z wygodą stosowania – przed otwarciem lodówki można dokładnie przyjrzeć się zawartości, jak i z możliwością wykorzystywania tej funkcji jako formy prezentacji produktów dostępnych w karcie. W sklepie internetowym Horeca Polska proponujemy produkty, których głównym materiałem jest stal nierdzewna. To dzięki niej wszystkie chłodziarki i lodówki znoszą środowisko kwasowe, są odporne i łatwe do utrzymania w czystości.

Lodówki gastronomiczne

Sklep HORECA oferuje najwyższej jakości sprzęt i elementy wyposażenia kuchni w korzystnych cenach. W asortymencie znajdują się wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria potrzebne do prowadzenia działalności gastronomicznej, takie jak urządzenia chłodnicze i grzewcze, pojemniki do przechowywania żywności czy naczynia. Dzięki bogato wyposażonej hurtowni każdy klient może liczyć na szybką realizację zamówienia. Służymy profesjonalną poradą za pośrednictwem numeru telefonu, adresu e-mail lub bezpośrednio w siedzibie firmy znajdującej się w Dąbrowie Górniczej. Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z gastronomią to doskonale trafiłeś! Nasi pracownicy dobrze znają branżę i fachowo doradzą Ci, jaki sprzęt wybrać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl