Nowości
Kapelusz Portwest
Kapelusz Portwest
51,00 zł
szt.
Czapka z siatką Portwest
Czapka z siatką Portwest
8,60 zł
szt.
Bandana kucharska czarna Portwest
Bandana kucharska czarna Portwest
12,90 zł
szt.
Promocje

Szafy

Szafa gastronomiczna w kuchni

Najbardziej popularnym modelem szafy używanej w kuchni jest szafa magazynowa z drzwiami skrzydłowymi lub suwanymi. Szafy występują w wersji pojedynczej lub dzielonej. Wewnątrz szaf w zależności od modelu znajdują się przestawne półki. Szafy dostępne są w różnych wymiarach oraz konstrukcjach.

Czytaj dalej

Dzięki czemu klienci mogą wybrać mebel dostosowany do potrzeb względem użytkowania oraz dostępnej powierzchni. Szafa z drzwiami suwanymi to rozwiązanie idealne w miejscach, gdzie brakuje wystarczającej przestrzeni do otwarcia standardowych drzwiczek. Zarówno w drzwiach skrzydłowych, jak i suwanych istnieje możliwość montażu zamka.

Rodzaje szaf używanych w kuchni restauracyjnej 

Zainteresowaniem cieszą się także szafy porządkowe z umywalką. Szafa porządkowa z drzwiami skrzydłowymi jest odpowiednia do przechowywania ubrań bądź środków czystości. W gastronomii na zapleczu kuchennym dobrym rozwiązaniem jest szafa przelotowa, wyposażona w drzwi z dwóch stron jest idealna do przechowywania i wydawania produktów. Gastronomiczna szafa przelotowa to trzeci dostępny model po szafach magazynowych oraz porządkowych. Wszystkie szafy wykonane są ze stali nierdzewnej, spełniają niezbędne wymogi. Nogi szafy wykonane są z kwadratowych profili, półki wzmocnione są dla większego bezpieczeństwa poprzez zagięcie krawędzi do środka oraz zastosowanie metalowych profili.

Nierdzewna szafa w kuchni

Materiał zastosowany do produkcji szaf i innych mebli gastronomicznych to wysokiej klasy stop stali ferrytycznej 445. Stal tego typu jest niezwykle trwała, nie koroduje i jest odporna na czynniki zewnętrzne. Dlatego szafy z powodzeniem są użytkowane w gastronomii oraz przemyśle ze względu na jakość oraz łatwość w utrzymaniu czystości i higieny. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą szaf ze stali nierdzewnej, jeżeli szukają Państwo nietypowych brył mebli prosimy o wysłanie zapytania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl