do kasy suma: 0,00 zł

W związku z ustawą SUP ten produkt oferujemy klientom biznesowym, niebędącym odbiorcą końcowym produktu. Zakup na fakturę. 

W przypadku zakupu klienta indywidualnego (na paragon) prosimy o informację w polu UWAGI. W tym przypadku zobligowani jesteśmy doliczyć opłatę konsumencką w kwocie:

  •  0,20 zł netto/szt. - kubki na napoje oraz ich pokrywki;
  •  0,25 zł netto/szt. - pojemniki na żywność.
 
PROMOCJE
Deska do krojenia 450x300x13 biała outlet
Deska do krojenia 450x300x13 biała outlet

28,98 zł

Cena regularna: 30,50 zł

Najniższa cena: 28,67 zł

23,56 zł

Cena regularna: 24,80 zł

Najniższa cena: 23,31 zł
szt.
Czapka kucharska toczek WHITE - 2 szt. OUTLET
Czapka kucharska toczek WHITE - 2 szt. OUTLET

69,77 zł

Cena regularna: 77,52 zł

Najniższa cena: 69,77 zł

56,72 zł

Cena regularna: 63,02 zł

Najniższa cena: 56,72 zł
szt.

Odpowiedni dobór szkła do trunku to nie tylko wrażenia wizualne, ale przede wszystkim droga do wydobycia smaku i aromatu alkoholu, element stołowego savoir-vivre'u. Kieliszki do wódki dostępne są z nóżką lub bez. Posiadają zwyczajowo kształt walca i grube dno. Przy niewielkiej pojemności taka forma podkreśla ich charakter. Pojemność kieliszka do wódki to 25 - 60ml.


Kieliszek do wódki Boston Shots; V 0;030 l Kieliszek do wódki Boston Shots; V 0;030 l
Producent: Pasabahce
Cena:

4,00 zł

Cena netto: 3,25 zł

szt.
zobacz więcej
Kieliszek do wódki Boston Shots; V 0;060 l Kieliszek do wódki Boston Shots; V 0;060 l
Producent: Pasabahce
Cena:

4,30 zł

Cena netto: 3,50 zł

szt.
zobacz więcej
Kieliszek do wódki GINA 30ml Kieliszek do wódki GINA 30ml
Producent: Horeca Polska
Cena:

1,60 zł

Cena netto: 1,30 zł

szt.
zobacz więcej
Kieliszek do wódki Sorgente 70ml Kieliszek do wódki Sorgente 70ml
Producent: Bormioli Rocco
Cena:

5,90 zł

Cena netto: 4,80 zł

szt.
zobacz więcej
Kieliszek do wódki; Casablanca; V 0;036 l Kieliszek do wódki; Casablanca; V 0;036 l
Producent: Pasabahce
Cena:

3,30 zł

Cena netto: 2,68 zł

szt.
zobacz więcej
Kieliszek do wódki; Side; V 0;060 l Kieliszek do wódki; Side; V 0;060 l
Producent: Pasabahce
Cena:

4,20 zł

Cena netto: 3,41 zł

szt.
zobacz więcej
Kieliszek do wódki; Side; V 60 ml Kieliszek do wódki; Side; V 60 ml
Producent: Pasabahce
Cena:

4,40 zł

Cena netto: 3,58 zł

szt.
zobacz więcej
Kieliszek MAROCCO poj. 45ml HorecaPolska Kieliszek MAROCCO poj. 45ml HorecaPolska
Producent: Horeca Polska
Cena:

2,00 zł

Cena netto: 1,63 zł

szt.
zobacz więcej

Kieliszki do wódki - w wielu stylach i kształtach

Wódkę spożywamy w niewielkich ilościach, smakujemy i degustujemy. Trzymając kieliszek do wódki, istotne jest, aby trzymać go za nóżkę bądź blisko dna, aby nie ogrzewać niepotrzebnie alkoholu. Wódki nie nalewamy do kieliszka do pełna, pozostawiamy wolnych kilka milimetrów. Wbrew powszechnej opinii dobrej wódki nie mrozimy przed podaniem, niejednokrotnie pozbawiając trunek walorów smakowych. Nie musimy pić wódki na raz, możemy to rozłożyć na dwa razy. Nie wykrzywiamy twarzy, nie odchylamy głowy. Dobra wódka to bukiet smaku. Jeżeli potrzebujemy przepić alkohol, najlepsza będzie woda niegazowana lub naturalny sok z niewielką ilością cukru. Do wódki bardzo dobrze komponują się słodkie oraz półwytrawne przekąski, aczkolwiek nie jest to regułą. Z zasady nie pijemy wódki na pusty żołądek.

Rynek szkła rozwija się z roku na rok. Kolekcje szła odzwierciedlają aktualne trendy. Dlatego klienci mogą wybierać kieliszki do szkła spośród bogatej oferty. Kieliszki do szkła zdobione, kieliszki gładkie, niskie lub wysokie. Kieliszki do wódki na nóżce, kieliszki mini kufle, kieliszki o baryłkowatej formie.

Jak dobrać kieliszek pod rodzaj trunku?

Kieliszki do wódki dobieramy pod względem rodzaju trunku. Wyróżniamy wódki czyste i gatunkowe. Wódki czyste uzyskujemy poprzez zmieszanie we właściwych proporcjach spirytusu rektyfikowanego oraz wody. W zależności od zastosowanego rodzaju spirytusu wódki czyste dzielimy na wódki czyste zwykłe (spirytus rektyfikowany zwykły), wódki wyborowe (spirytus wyborowy) i wódki luksusowe (spirytus luksusowy).

Wódka gatunkowa to rodzaj napoju alkoholowego, który jest produkowany ze spirytusu powstałego z przefermentowanych owoców i zboża, spirytusu rektyfikowanego, owoców, cukru i innych dodatków. Wódki gatunkowe możemy otrzymać ze spirytusu rektyfikowanego, nazywamy je wódkami gatunkowymi zwykłymi (np. wiśniówka). Z destylatów nierektyfikowanych powstają natomiast naturalne wódki gatunkowe, dla przykładu rum. Wódki gatunkowe rozróżniamy także w zależności od zawartości ekstraktu, dla wartości powyżej 330g/1 uzyskujemy likiery. Natomiast powyżej 400g/1 powstają kremy.

Mnogość zastosowań kieliszków do wódki

Kieliszki do wódki mają wbrew pozorom wiele zastosowań, możemy je używać do podawania shotów, likierów, przystawek bądź używać jako miarki do drinków. Z pewnością kieliszki do wódki są niezastąpionym rodzajem szkła w barach, restauracjach czy pubach. Obecnie na rynku mamy dostępnych wiele rodzajów kolekcji szkła, których obrębie możemy zakupić nie tylko kieliszki do wódki, ale także szklanki, karafki, dzbanki oraz inne rodzaje kieliszków. Tym samym nasza zastawa jest spójna i prezentuje się bardzo efektownie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium