Nowości
Bluza Leonardo FRIEND
Bluza Leonardo FRIEND
84,00 zł
szt.
Bluza Leonardo JAP
Bluza Leonardo JAP
84,00 zł
szt.
Bluza Leonardo SPEZIE
Bluza Leonardo SPEZIE
84,00 zł
szt.
Bluza Leonardo WILD
Bluza Leonardo WILD
84,00 zł
szt.
Promocje
Bluza szefa kuchni biała Kent
Bluza szefa kuchni biała Kent
57,00 zł 52,00 zł
szt.
Pojemnik termoizolacyjny 12,9l Horeca Polska
Pojemnik termoizolacyjny 12,9l Horeca Polska
52,00 zł 32,00 zł
szt.

Stoły ze zlewem bez półki

Stal nierdzewna to wybór nie do pobicia w kuchni stacjonarnej, w której sprzęt jest stale narażony na działanie smaru, wysokiej temperatury i ciągłe zużycie. Stoły ze zlewem firmy HORECA POLSKA perfekcyjnie sprawdzają się w profesjonalnych kuchniach oraz lokalach gastronomicznych. Meble wykonane ze stali nierdzewnej, są łatwe do utrzymania w czystości, ponieważ wytrzymują działania nawet silnych detergentów. W Twojej kuchni nie może zabraknąć profesjonalnego sprzętu, zaopatrz swój lokal gastronomiczny w wysokiej jakości produkty naszej firmy!

Czytaj dalej

Stół ze zlewem - obowiązkowe wyposażenie kuchni

Stół ze zlewem wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i kwasoodpornej zgodnie z ich przeznaczeniem. Meble odporne są na duże zużycie, są łatwe w utrzymaniu w czystości (płukanie wodą często wystarcza do oczyszczenia powierzchni wykonanej ze stali nierdzewnej; gorąca woda i para mogą być stosowane w szczególnych przypadkach) oraz higieniczne. Materiały zostały specjalnie zaprojektowane do użytku profesjonalnego.

Zlew jednokomorowy bez półki, gwarantem funkcjonalności i trwałości.

Stół ze zlewem jednokomorowym bez półki, może być również elementem wyposażenia kuchni mniejszej gastronomii. Ten jednokomorowy zlew ma niewielką powierzchnię, dzięki czemu można w nim umyć warzywa lub czyścić garnki i patelnie, nie tracąc cennej przestrzeni. Zaprojektowany został z myślą o prostej funkcjonalności i trwałości.
Zlew firmy HORECA POLSKA jest idealny do małych kawiarni, stoisk koncesyjnych lub barów przekąskowych. Stół wyposażony jest w komorę i przeznaczony do samodzielnego montażu, dzięki czemu z łatwością można go przetransportować. Nogi stołu połączone są za pomocą śrub. W stole znajduje się otwór pod baterię usytuowany na środku komory - istnieje również możliwość wycięcia otworu pod rozdrabniacz odpadów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl