Talerz do makaronu, pasty, Isabell, ø270 mm (388127)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
- porcelana gładka; biała
- powłoka szkliwiona
- cena za sztukę
- sprzedawane w ilościach kartonowych
- Kolor: biały
- Wysokość - H: 42 mm
- Średnica: 270 mm
- Pojemność - V: 0.300 l
- Mycie w zmywarce: 1
- Uwaga: produkt sprzedawany w opakowaniach zbiorczych po 4 szt. Cena podana jest za sztukę produktu.
- Materiał wykonania: porcelana
- Marka: Stalgast
- średnica: 270
- Linia: Isabell
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Talerze głębokie |
| Kolor | biały |
| Pojemność | 300 ml |
| Średnica | 27 cm |
| Wysokość | 4,2 cm |
O NAS