Nowości
Szklanka wysoka 450ml Timeless - 12szt.
Szklanka wysoka 450ml Timeless - 12szt.
120,00 zł
szt.
Szklanka wysoka 295ml Timeless - 12szt.
Szklanka wysoka 295ml Timeless - 12szt.
104,40 zł
szt.
Szklanka niska 340ml Timeless - 12szt.
Szklanka niska 340ml Timeless - 12szt.
114,00 zł
szt.
Szklanka niska 200ml Timeless - 12szt.
Szklanka niska 200ml Timeless - 12szt.
98,40 zł
szt.
Promocje
Zapaska BISTRO MAXI biała
Zapaska BISTRO MAXI biała
120,00 zł 29,00 zł
szt.
Warnik do wody 16l
Warnik do wody 16l
269,37 zł 245,00 zł
szt.

Akcesoria, wyposażenie kawiarni

Chcesz otworzyć kawiarnię lub wzbogacić asortyment swojego lokalu? Zastanawiasz się, co przyda Ci się poza profesjonalnym ekspresem? Poznaj naszą ofertę – w horecapolska.pl znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria i elementy wyposażenia kawiarni. Dysponujemy szerokim asortymentem szkła, stworzonego z myślą o serwowaniu kawy, dzbankami do spieniania mleka, syfonami do bitej śmietany, a także witrynami chłodniczymi – poznaj naszą ofertę i uzupełnij wyposażenie swojego lokalu.

Czytaj dalej

Filiżanki – niezbędne wyposażenie kawiarni

Żadna kawiarnia nie obędzie się bez kilku rodzajów filiżanek, dostosowanych do typów serwowanej kawy. Dopasowane naczynie gwarantuje odpowiedni rozkład temperatury w napoju, dzięki czemu ma on odpowiedni smak i aromat. Najpopularniejsze kawy serwuje się w następujących filiżankach bądź szklankach:

  • espresso – należy podawać je w niewielkiej, cylindrycznej filiżance o pojemności 50-80 ml,
  • cappuccino – filiżanka do tego rodzaju kawy powinna być wybrzuszona po bokach lub rozszerzać się ku górze, jej optymalna pojemność to 150-200 ml,
  • americano – w jej przypadku panuje dowolność w doborze filiżanki – musi mieć ona jednak odpowiednią pojemność, wynoszącą od około 150 do aż 300 ml, w przypadku american przygotowywanego z espresso doppio,
  • latte macchiato – serwuje się je w wysokich szklankach z uchwytem,
  • cafe frappe – kawę mrożoną podaje się w wysokich szklankach bez uszka, wykonanych z grubego szkła.

W ofercie naszej hurtowni gastronomicznej znajdziesz wszystkie niezbędne filiżanki i szklanki do kawy. W szczególności polecamy filiżanki termiczne o podwójnych ściankach, w których serwowany napój zachowa optymalną temperaturę przez długi czas.

Jakie wyposażenie przyda się w kawiarni?

Z pewnością do przygotowywania kawy przydadzą Ci się dzbanki do spieniania mleka, a także syfony do bitej śmietany – z ich pomocą stworzysz napoje, które będą nie tylko aromatyczne, ale również zachwycać będą swoim wyglądem. Warto zainwestować również w szkło do serwowania innych niż kawa napojów, takich jak soki, woda czy herbata.

Ciasto to doskonały dodatek do kawy, nie powinno więc go zabraknąć także w Twojej kawiarni. By nie utraciło ono swoich walorów smakowych i było odpowiednio wyeksponowane, umieść je w witrynie chłodniczej. Urządzenie to z powodzeniem wykorzystasz również do przechowywania kaw mrożonych i innych zimnych napojów. W naszej hurtowni zakupisz witryny różnych rozmiarów, zarówno poziome, jak i pionowe, pasujące do różnorodnie urządzonych wnętrz.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl