Spodek do filiżanki 200 ml, zielony SNUG (AP16013)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Spodek do filiżanki cappuccino 200 ml, zielony SNUG
Piękny, delikatny spodek w eleganckim, zielonym kolorze z serii SNUG, wykonany z wysokiej jakości porcelany. Idealnie pasuje do filiżanki cappuccino o pojemności 200 ml z tej samej serii. Produkt nadaje się do mikrofalówki oraz do mycia w zmywarce.
Produkt sprzedawany jest w zestawie 6 sztuk.
Cena przy produkcie jest za 1 sztukę.
Spodki dostępne są także w innych wariantach kolorystycznych oraz dla filiżanek o różnych pojemnościach.
Dane podstawowe:
- materiał: porcelana,
- wymiary: Ø 14,5 cm, h: 2,5 cm,
- kolor: zielony,
- można układać w stos/piętrowane,
- nadaje się do mikrofalówki,
- nadaje się do mycia w zmywarce.
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Spodki |
| Kolor | zielony |
| Pojemność | 200 ml |
| Średnica | 14,5 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 2,5 cm |
O NAS