Filiżanka 200 ml, zielona SNUG (AP16004)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Filiżanka 200 ml, zielona SNUG
Piękna, delikatna filiżanka cappuccino o pojemności 200 ml w eleganckim, zielonym kolorze z serii SNUG, wykonana z wysokiej jakości porcelany. Idealnie pasuje do spodka do filiżanki 200 ml z tej samej serii. Produkt nadaje się do mikrofalówki oraz do mycia w zmywarce.
Produkt sprzedawany jest w zestawie 6 sztuk.
Cena przy produkcie jest za 1 sztukę.
Filiżanki dostępne są także w innych wariantach kolorystycznych oraz pojemnościach.
Dane podstawowe:
- materiał: porcelana,
- wymiary: Ø 9,5 cm, h: 6 cm,
- uchwyt: 2 cm,
- pojemność: 200 ml,
- kolor: zielona,
- można układać w stos/piętrowane,
- nadaje się do mikrofalówki,
- nadaje się do mycia w zmywarce.
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Filiżanki |
| Kolor | zielony |
| Pojemność | 200 ml |
| Średnica | 9,5 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 6 cm |
O NAS