Miska z melaminy ø35 cm, V 3,4l BLUSH, APS (AP85524)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Dane techniczne
| Materiał | Melamina |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | beżowy / kremowy |
| Pojemność | 3 400 ml |
| Średnica | 35 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 3,3 cm |
O NAS