Miska z melaminy ø30 cm, V 2,2l BLUSH, APS (AP85511)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Dane techniczne
| Materiał | Melamina |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | beżowy / kremowy |
| Pojemność | 2 200 ml |
| Średnica | 30 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 7 cm |
O NAS