Miseczka 0,03l, ø8cm NERO SAND (AP85430)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Miseczka z melaminy, beżowa 0,03l, NERO SAND
Seria NERO marki APS to nowoczesne naczynia z melaminy stworzone do eleganckiej prezentacji potraw w gastronomii i na bufecie. Melamina jest trwała i odporna na uszkodzenia, dlatego świetnie sprawdza się w intensywnym użytkowaniu. Charakterystyczna, strukturalna powierzchnia podkreśla wygląd dań i dodaje im wyrazistego, profesjonalnego stylu.
UWAGA: produkt sprzedawany w opakowaniach zbiorczych po 24 sztuki. Cena podana jest za 1 sztukę produktu.
Dane podstawowe:
- Średnica: 8 cm
- Wysokość: 2 cm
- Pojemność: 0,03l
- Materiał: melamina
- Kolor: beżowy
- Mycie w zmywarce: tak
- Sztaplowanie/piętrowanie: tak
- Odporność do 70°C
- Nie nadaje się do mikrofalówki ani do piekarnika
- Nie stosować w kontakcie z płomieniem / źródłem ognia.
Dane techniczne
| Materiał | Melamina |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | beżowy / kremowy |
| Pojemność | 30 ml |
| Średnica | 8 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 2 cm |
O NAS