Miska z melaminy, beżowa, 19,5 x 19,5 cm, NERO SAND (AP85416)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Miska z melaminy, beżowa 19,5 x 19,5 cm, NERO SAND
Seria NERO marki APS to nowoczesne naczynia z melaminy stworzone do eleganckiej prezentacji potraw w gastronomii i na bufecie. Melamina jest trwała i odporna na uszkodzenia, dlatego świetnie sprawdza się w intensywnym użytkowaniu. Charakterystyczna, strukturalna powierzchnia podkreśla wygląd dań i dodaje im wyrazistego, profesjonalnego stylu.
Dane podstawowe:
- Wymiary: 19,5 x 19,5 cm
- Wysokość: 8 cm
- Pojemność: 1,5 l
- Materiał: melamina
- Kolor: beżowy
- Mycie w zmywarce: tak
- Sztaplowanie/piętrowanie: tak
- Odporność do 70°C
- Nie nadaje się do mikrofalówki ani do piekarnika
- Nie stosować w kontakcie z płomieniem / źródłem ognia.
Dane techniczne
| Materiał | Melamina |
| Element zastawy | Talerze płytkie |
| Kolor | beżowy / kremowy |
| Pojemność | 1500 ml |
| Średnica | - |
| Szerokość | 19,5 cm |
| Głębokość | 19,5 cm |
| Wysokość | 8 cm |
O NAS