do kasy suma: 0,00 zł
Odzież gastronomiczna - produkty firmy Ego-Chef
Odzież gastronomiczna - produkty firmy Ego-Chef

Czy wiesz jak odróżnić profesjonalną restaurację od początkującego lokalu gastronomicznego? Jednym z sygnałów, świadczących o tym, że zarządza nią wprawiony restaurator, jest to, że zespół kuchenny dysponuje specjalistyczną odzieżą gastronomiczną.

Ubrania stworzone do pracy w kuchni

Odpowiednia odzież gastronomiczna pełni ważną rolę w pracy osób zatrudnionych w restauracyjnej kuchni. Może znacząco wpływać na jej jakość, efektywność i wygodę. Ponadto ma również funkcje higieniczne i informacyjne. Pozwala szybko rozróżnić osoby sprawujące dane funkcje w zespole kuchennym, a także ustalić, kto, za co odpowiada. Jest przystosowana do pracy przy przygotowywaniu jedzenia, minimalizuje więc ryzyko wypadków przy pracy oraz przypadkowego dostania się do żywności niepożądanych substancji lub elementów odzieży.

Fartuchy, bluzy, spodnie, czapki, zapaski i obuwie kucharskie projektowane są tak, by zapewnić pracownikom gastronomii maksymalną swobodę ruchu i jednocześnie profesjonalny wygląd. Kuchnia jest miejscem, w którym nietrudno o zabrudzenia, uszkodzenie materiałów i odczepianie się elementów odzieży. Dlatego też do pracy w tej przestrzeni potrzebna jest odzież odpowiednio przystosowana. Profesjonalne ubrania gastronomiczne wykonane z wysokiej jakości materiałów, mogą służyć wiele lat nawet w warunkach bardzo aktywnej kuchni.

Wyjątkowa linia odzieży gastronomicznej od włoskiego producenta

Jednym z najpopularniejszych producentów profesjonalnych ubrań dla kucharzy jest włoska firma EGO CHEF. Ich produkty znane i cenione są na całym świecie. Wyróżniają się wyjątkową jakością wykonania i ciekawym, oryginalnym wzornictwem. Przystosowane są do pracy nawet w najbardziej renomowanych i wymagających restauracjach, a także innych lokalach gastronomicznych.

W ofercie producenta EGO CHEF dostępnej w sklepie horecapolska.pl znaleźć można różnego rodzaju produkty damskie i męskie. Niesłabnącą popularnością cieszą się wzorzyste bluzy kucharskie, czapki, spodnie oraz kolorowe fartuchy dla osób zatrudnionych w kuchni. Asortyment odzieży projektowanej do noszenia w profesjonalnych kuchniach gwarantuje trwałość, wygodę i dobry efekt wizualny.

Odzież dla kelnerek i kelnerów

Wśród oferty EGO CHEF znaleźć można również odzież kelnerską i sommelierską. Ubrania tworzone dla tych osób również muszą spełniać wiele praktycznych funkcji. Dlatego też włoska firma stworzyła wiele modeli profesjonalnych fartuchów, spódnic, muszek oraz zapasek kelnerskich. Odzież tego typu ma szerokie zastosowanie i może sprawdzić się praktycznie w każdych warunkach gastronomii. Powinna się dobrze prezentować zarówno w dużych, eleganckich restauracjach i ekskluzywnych barach, a także w niewielkich lokalach i swojskich zajazdach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl