Melamina w gastronomii

Od kilku lat melamina cieszy się niezmiennym zainteresowaniem w branży horeca. Niemniej jednak podczas gdy melaminowe naczynia są powszechnie używane w gastronomii poza granicami naszego kraju, w Polsce wiele osób niesłusznie podchodzi sceptycznie do tego materiału.

 

Melamina w odróżnieniu od porcelany jest niezwykle trwała i odporna na stłuczenia. Jest to cecha niezmiernie ważna w gastronomii. Lekkie naczynia melaminowe są wygodne w użyciu, idealne do transportu. W większości nadają do mycia w zmywarce.

 

Pragniemy Państwa zachęcić do użytkowania naczyń melaminowych, które są niezwykle praktyczne, ale przede wszystkim pięknie wykończone. W naszym sklepie znajdują się kolekcje nawiązujące do stylu retro czy też skandynawskiego minimalizmu. Kolekcje dedykowane do serwowania sushi, owoców morza, swojskich wyrobów, specjałów azjatyckich bądź meksykańskich. Naczynia tego typu mają szereg zastosowań, sprawdzają się w cateringu, podczas imprez na świeżym powietrzu, ale także w restauracjach oraz innych lokalach gastronomicznych.

 

Zalety naczyń melaminowych:

  • odporność na uszkodzenia mechaniczne
  • trwałość
  • lekkość
  • naczynia bezpieczne dla zdrowia
  • oryginalne wzornictwo.

 

Dostępne w naszym sklepie naczynia z melaminy nawiązują do nowoczesnych trendów, występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Najbardziej popularne są półmiskimiseczki oraz tace. Wykonane z dbałością o najmniejsze detale dosłownie odwzorowują inne materiały typu porcelana, cement, drewno czy marmur.

Komentarze do wpisu (0)

Dane osobowe, które pozostawiasz w komentarzu, będą użyte w celu publikacji na naszej stronie pod komentowanym artykułem. Więcej w Polityce prywatności. Jednocześnie zostałam/em poinformowany, że administrator zastrzega sobie możliwość moderacji komentarzy lub odmowy ich publikacji jeżeli będą naruszać Regulamin, przepisy prawa lub zasady współżycia społecznego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl