Promocje
Karafka Pisa 0,5l
Karafka Pisa 0,5l
10,90 zł 8,90 zł
szt.
Pojemnik termoizolacyjny GN 1/1 Horeca Polska
Pojemnik termoizolacyjny GN 1/1 Horeca Polska
124,00 zł 69,00 zł
szt.
Pojemnik termoizolacyjny 12,9l Horeca Polska
Pojemnik termoizolacyjny 12,9l Horeca Polska
52,00 zł 34,00 zł
szt.
Pojemnik termoizolacyjny 20l Horeca Polska
Pojemnik termoizolacyjny 20l Horeca Polska
82,00 zł 38,00 zł
szt.

Uzdatnianie wody

Woda odgrywa kluczową rolę w każdym lokalu gastronomicznym. Użytkowana jest przede wszystkim do przygotowywania posiłków oraz napojów, a także do mechanicznego mycia naczyń. Bardzo istotne jest uzdatnianie wody, które możesz bez problemu wykonać przy użyciu gastronomicznych urządzeń pomocniczych. Są to wszelkiego rodzaju liczniki przepływu wody, sole tabletkowe oraz różnego rodzaju zmiękczacze do wody. Wszystkie te akcesoria do wyposażenia kuchni znajdziesz w naszym sklepie HORECA POLSKA.

Czytaj dalej

Uzdatnianie wody to podstawa w lokalu gastronomicznym

Zawartość w wodzie związków chloru znacznie pogarsza smak i zapach przygotowywanych posiłków, a twardość wody przyczynia się do osadzania się kamienia na wszystkich elementach, które mają z nią kontakt, co może powodować awarie. Problem pojawia się również podczas zmywania naczyń, co może być widoczne w efekcie końcowym. Z tego właśnie względu tak ważne są urządzenia pomocnicze w gastronomii, które w szybki i bezinwazyjny sposób rozprawią się z tym problemem. Dzięki nim poprawi się czystość oraz smak i zapach samej wody, urządzenia zostaną ochronione przed osadami kamienia oraz poprawi się jakość zmywania naczyń.

Profesjonalne wyposażenie kuchni

Oferujemy szeroki wybór urządzeń służących do uzdatniania wody. Na pierwszej pozycji znajdziesz praktyczny produkt, którym jest licznik przepływu wody, zapobiegający osadzaniu się kamienia. Sól w tabletkach, poprzez systematyczne stosowanie, pozwala zachować fabryczny stan urządzeń przed długi czas intensywnego użytkowania. Posiadamy w swoim asortymencie również wymienne wkłady do zmiękczania wody, które opierają się na systemie filtracji, eliminując tym samym chlor i zjawisko mętności. Natomiast profesjonalny zmiękczacz wody bez problemu zlikwiduje zbyt dużą ilość wapnia, który niekorzystnie wpływa na używane urządzenia znajdujące się w wyposażeniu kuchni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl