Talerz płytki kolor czarny Marrakesz 170x170 mm (390136)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Talerze płytkie |
| Kolor | czarny |
| Szerokość | 17 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Wysokość | 1,5 cm |
O NAS