Talerz głęboki do pasty, kolor kremowy, Kaszub, ø 260 mm (390275)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Talerz głęboki do pasty, kremowy, Kaszub, 260 mm
Wykonany z wysokiej jakości porcelany talerz głęboki do pasty z linii Lubiana Art. Cechuje się eleganckim designem oraz trwałością i odpornością na uszkodzenia.
UWAGA: cena podana jest za sztukę. Talerz sprzedawany jest w opakowaniach zbiorczych po 6 szt.
Dane podstawowe:
- Kolor: kremowy
- Wysokość - H: 90 mm
- Średnica: 260 mm
- Pojemność - V: 1.7 l (poj. całkowita)
- Mycie w zmywarce: tak
- Pakowane po: 6 szt
- Materiał wykonania: porcelana
- Przystosowane do kuchenek mikrofalowych: tak
- Marka: Lubiana
- Linia: Lubiana Art
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Talerze do pasty |
| Kolor | beżowy / kremowy |
| Pojemność | 1 700 ml |
| Średnica | 26 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 9 cm |
O NAS