Półmisek owalny, L 270 mm, SNOW (390328)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Półmisek owalny, 270 mm, SNOW
Linia SNOW marki Stalgast to elegancka, kolorowa porcelana stworzona z myślą o nowoczesnej gastronomii. Łączy klasyczne formy z minimalistycznym designem, dzięki czemu doskonale prezentuje serwowane dania.
Gładkie, wytrzymałe szkliwo zapewnia odporność na zarysowania i intensywne użytkowanie, co czyni ją idealnym wyborem do restauracji, hoteli i cateringu. Stylowa i funkcjonalna zastawa do codziennej pracy w sektorze HoReCa.
UWAGA: produkt sprzedawany w opakowaniach zbiorczych po 6 szt. Cena podana jest za 1 sztukę.
Dane podstawowe:
- Wysokość: 22 mm
- Głębokość: 133 mm
- Szerokość: 270 mm
- Piętrowanie: tak
- Mycie w zmywarce: tak
- podane wymiary i pojemności są przybliżone
- Marka: Stalgast
- Linia: Snow
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Element zastawy | Półmiski |
| Kolor | biały |
| Pojemność | - |
| Średnica | - |
| Szerokość | 27 cm |
| Głębokość | 13,3 cm |
| Wysokość | 2,2 cm |
O NAS