Półmisek owalny, L 270 mm, SLATE (390318)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Półmisek owalny 270 mm, linia SLATE
Nowoczesna linia porcelany SLATE to połączenie minimalistycznego designu z eleganckim, matowym wykończeniem inspirowanym naturalnym łupkiem. Idealna do nowoczesnej gastronomii, podkreśla estetykę serwowanych potraw i doskonale sprawdza się w restauracjach, hotelach oraz cateringu.
Wykonana z wysokiej jakości porcelany, odpornej na intensywne użytkowanie, zarysowania oraz wysokie temperatury.
UWAGA: produkt sprzedawany w opakowaniach zbiorczych po 6 szt. Cena podana jest za 1 sztukę.
Dane podstawowe:
- Wysokość: 22 mm
- Głębokość: 133 mm
- Szerokość: 270 mm
- Piętrowanie: tak
- Mycie w zmywarce: tak
- podane wymiary i pojemności są przybliżone
- Marka: Stalgast
- Linia: Slate
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Element zastawy | Półmiski |
| Kolor | czarny |
| Pojemność | - |
| Średnica | - |
| Szerokość | 27 cm |
| Głębokość | 13,3 cm |
| Wysokość | 2,2 cm |
O NAS