Miska z melaminy czarna ø7 cm, V 0,07l NERO (AP85282)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Miska z melaminy czarna ø7 cm, V 0,07l NERO
Seria NERO marki APS to nowoczesne naczynia z melaminy stworzone do eleganckiej prezentacji potraw w gastronomii i na bufecie. Melamina jest trwała i odporna na uszkodzenia, dlatego świetnie sprawdza się w intensywnym użytkowaniu. Charakterystyczna, strukturalna powierzchnia podkreśla wygląd dań a czarny kolor zastawy dodaje im wyrazistego, profesjonalnego stylu.
Dane podstawowe:
- Średnica: 7 cm
- Wysokość: 3,5 cm
- Pojemność: 70 ml
- Materiał: melamina
- Kolor: czarny
- Mycie w zmywarce: tak
- Sztaplowanie/piętrowanie: tak
- Odporność do 70°C
- Nie nadaje się do mikrofalówki ani do piekarnika
- Nie stosować w kontakcie z płomieniem / źródłem ognia.
Dane techniczne
| Materiał | Melamina |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | czarny |
| Pojemność | 70 ml |
| Średnica | 7 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 3,5 cm |
O NAS