Miska z melaminy Ø 22,5 cm, ZEN, APS (AP84355)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Miska ZEN czarna Ø 22,5cm
Kolekcja ZEN nawiązuje do japońskiej i chińskiej kuchni orientu. Zestaw biało - czarnych naczyń to wspaniała imitacja japońskiej kamionki. Różnorodność serwisu sprawia, że zaspokoi on gusta i wymagania niemal każdego klienta.
Dane podstawowe:
- średnica: 22,5 cm
- wysokość: 12,5 cm
- pojemność: 0,8l
- kolor: czarny
- Mycie w zmywarce: tak
- Sztaplowanie/piętrowanie: tak
- Odporność do 70°C
- Nie nadaje się do mikrofalówki ani do piekarnika
- Nie stosować w kontakcie z płomieniem / źródłem ognia.
Dane techniczne
| Materiał | Melamina |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | czarny |
| Pojemność | 800 ml |
| Średnica | 22,5 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 12,5 cm |
O NAS