Miska z melaminy 14,5 x 12,5 cm, V 0,3l BLUSH (AP85519)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Miska z melaminy 14,5 x 12,5 cm, V 0,3l BLUSH
Seria BLUSH marki APS to efektowne naczynia z melaminy stworzone do eleganckiej prezentacji potraw w gastronomii i na bufecie. Subtelna, „pudrowa” kolorystyka oraz dekoracyjna struktura nadają aranżacji lekkości, a hasło each piece unique podkreśla, że układ wzoru może delikatnie różnić się między elementami, czyniąc każdy egzemplarz wyjątkowym.
W kolekcji znajdziesz m.in. miski, miseczki, półmiski i patery, które pozwalają zbudować spójny serwis. Melamina jest trwała, lekka i odporna na uszkodzenia.
Dane podstawowe:
- Wymiary:14,5 x 12,5 cm
- Wysokość: 8 cm
- Pojemność: 0,3l
- Materiał: melamina
- Kolor: beżowy/biały
- Mycie w zmywarce: tak
- Sztaplowanie/piętrowanie: tak
- Max. temperatura: 70°C
- Nie nadaje się do mikrofalówki ani do piekarnika
- Nie stosować w kontakcie z płomieniem / źródłem ognia.
Dane techniczne
| Materiał | Melamina |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | beżowy / kremowy |
| Pojemność | 300 ml |
| Średnica | - |
| Szerokość | 14,5 cm |
| Głębokość | 12,5 cm |
| Wysokość | 8 cm |
O NAS