Miska okrągla FLOAT 0,7l, czarna (AP83907)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Miska okrągła, FLOAT, 0,7l, czarna, APS
Seria FLOAT marki APS to minimalistyczna linia naczyń bufetowych z melaminy, zaprojektowana do nowoczesnej prezentacji potraw w gastronomii. Proste, czyste formy i gładkie wykończenie sprawiają, że kolekcja pasuje zarówno do bufetów śniadaniowych, jak i cateringu czy serwisu przekąsek – od musli i owoców po dipy, sałatki i dodatki.
Melamina użyta w serii FLOAT jest lekka, trwała i odporna na uszkodzenia (zarysowania oraz uderzenia), dzięki czemu świetnie sprawdza się w intensywnym użytkowaniu w HoReCa.
Dane podstawowe:
- Średnica: 15 cm
- Wysokość: 7,5 cm
- pojemność: 0,7l
- Materiał: melamina
- Kolor: czarny
- Mycie w zmywarce: tak
- Sztaplowanie/piętrowanie: tak
- Max. temperatura 70°C
- Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej ani do piekarnika
- Nie stosować w kontakcie z płomieniem / źródłem ognia.
Dane techniczne
| Materiał | Melamina |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | czarny |
| Pojemność | 700 ml |
| Średnica | 15 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 7,5 cm |
O NAS