Miska ZEN czarna 21x21cm (AP83712)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Miska ZEN czarna 21x21cm
Kolekcja ZEN nawiązuje do japońskiej i chińskiej kuchni orientu. Zestaw biało - czarnych naczyń to wspaniała imitacja japońskiej kamionki. Różnorodność serwisu sprawia, że zaspokoi on gusta i wymagania niemal każdego klienta.
Dane podstawowe:
- wymiary: 21 x 21 cm
- wysokość 11 cm
- pojemność: 1,4 l
- kolor: czarny
- Mycie w zmywarce: tak
- Sztaplowanie/piętrowanie: tak
- Odporność do 70°C
- Nie nadaje się do mikrofalówki ani do piekarnika
- Nie stosować w kontakcie z płomieniem / źródłem ognia.
Dane techniczne
| Materiał | Melamina |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | czarny |
| Pojemność | 1 400 ml |
| Średnica | - |
| Szerokość | 21 cm |
| Głębokość | 21 cm |
| Wysokość | 11 cm |
O NAS