Miska FRIENDLY, 24,5 cm , V2,5l, biała (AP79046)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Miska FRIENDLY, 24,5 cm , V2,5l, biała
Zastawa z serii FRIENDLY cechuje się klasyczną stylistyką. W jej skład wchodzą tace, patery, półmiski, talerze, miski oraz miseczki. Seria ta wykonana jest z tworzywa PET - 100% recykling. Dzięki zastosowaniu tego tworzywa naczynia są lekkie oraz odporne na zarysowania i stłuczenia.
Dane podstawowe:
- średnica: 24,5 cm
- wysokość: 15 cm
- pojemność: 2,5l
- kolor: biały
- mycie w zmywarce: tak
- sztaplowanie/piętrowanie: tak
- używanie w mikrofali: nie
Dane techniczne
| Materiał | PET |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | biały |
| Pojemność | 2 500 ml |
| Średnica | 24,5 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 15 cm |
O NAS