Miska FLOAT kwadratowa biała 25x25cm, V4,7l (AP83918)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Miska FLOAT, 4,7l, biała, APS
Seria FLOAT marki APS to minimalistyczna linia naczyń bufetowych z melaminy, zaprojektowana do nowoczesnej prezentacji potraw w gastronomii. Proste, czyste formy i gładkie wykończenie sprawiają, że kolekcja pasuje zarówno do bufetów śniadaniowych, jak i cateringu czy serwisu przekąsek – od musli i owoców po dipy, sałatki i dodatki.
Melamina użyta w serii FLOAT jest lekka, trwała i odporna na uszkodzenia (zarysowania oraz uderzenia), dzięki czemu świetnie sprawdza się w intensywnym użytkowaniu w HoReCa.
Dane podstawowe:
- Wymiary: 25 x 25 cm
- Wysokość: 12 cm
- pojemność: 4,7l
- Materiał: melamina
- Kolor: biały
- Mycie w zmywarce: tak
- Sztaplowanie/piętrowanie: tak
- Max. temperatura 70°C
- Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej ani do piekarnika
- Nie stosować w kontakcie z płomieniem / źródłem ognia.
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | biały |
| Pojemność | 4 700 ml |
| Średnica | - |
| Szerokość | 25 cm |
| Głębokość | 25 cm |
| Wysokość | 12,5 cm |
O NAS