Miska, 900 ml, NANO (R-NNBW20-6)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Miska, 900ml, NANO
Seria NANO RAK Porcelain to nowoczesna, minimalistyczna porcelana gastronomiczna stworzona z myślą o profesjonalnym użytkowaniu. Wykonana z naturalnego, bezołowiowego surowca. Wysoka odporność na zarysowania i szok termiczny oraz nieporowata, higieniczna glazura sprawiają, że kolekcja doskonale sprawdza się w restauracjach, hotelach i cateringu, podkreślając estetykę serwowanych dań. Dziesięcioletnia gwarancja ciągłości produkcji
UWAGA: produkt sprzedawany w opakowaniach zbiorczych po 6 szt. Cena podana jest za 1 sztukę.
Dane podstawowe:
- Pojemność: 900 ml
- Średnica: 20 cm
- Wysokość: 6 cm
- Kolor:kość słoniowa
- Materiał: porcelana
- Linia: NANO
- Marka: RAK Porcelain
- Mycie w zmywarce: tak
- do użycia w piekarnikach, piecach konwekcyjno - parowych i kuchenkach mikrofalowych
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | kość słoniowa |
| Pojemność | 900 ml |
| Średnica | 20 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 6 cm |
O NAS