Miseczka z melaminy, 8 cm, V0,90l KAYA, APS (AP85362)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Miseczka z melaminy, 8 cm, V0,90l KAYA, APS
Seria KAYA marki APS to małe, efektowne miseczki z melaminy stworzone do eleganckiego serwowania dipów, sosów i dodatków. Elegancka czerń z jaśniejszymi przetarciami nadaje im głębi i wyjątkowego, „ręcznie wykończonego” charakteru, dzięki czemu świetnie podkreślają prezentację na stole i na bufecie. Trwała, odporna na uszkodzenia melamina sprawia, że miseczki doskonale sprawdzają się w intensywnym użytkowaniu w gastronomii.
UWAGA: produkt sprzedawany w opakowaniach zbiorczych po 12 sztuk. Cena podana jest za 1 sztukę produktu.
Dane podstawowe:
- Średnica: 8 cm
- Wysokość: 4 / 5,5 cm
- Pojemność: 90 ml
- Materiał: melamina
- Kolor: czarny z jasnymi akcentami
- Mycie w zmywarce: tak
- Sztaplowanie/piętrowanie: tak
- Odporność do 70°C
- Nie nadaje się do mikrofalówki ani do piekarnika
- Nie stosować w kontakcie z płomieniem / źródłem ognia.
Dane techniczne
| Materiał | Melamina |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | czarny |
| Pojemność | 90 ml |
| Średnica | 8 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 5,5 cm |
O NAS