Miseczka ZEN biała 10x7cm, 0,8l (AP84348)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Dane podstawowe:
- wysokość: 7 cm
- średnica: 10 cm
- pojemność 0,08 l
- kolor: biały
- materiał: melamina
- Mycie w zmywarce: tak
- Sztaplowanie/piętrowanie: tak
- Odporność do 70°C
- Nie nadaje się do mikrofalówki ani do piekarnika
- Nie stosować w kontakcie z płomieniem / źródłem ognia.
Dane techniczne
| Materiał | Melamina |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | biały |
| Pojemność | 80 ml |
| Średnica | 10 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 7 cm |
O NAS