Miseczka FLOAT, czarna, 5,5 cm, 0,03l, okrągła (AP83901)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Miska okrągła, FLOAT, 0,03l, czarna, APS
Seria FLOAT marki APS to minimalistyczna linia naczyń bufetowych z melaminy, zaprojektowana do nowoczesnej prezentacji potraw w gastronomii. Proste, czyste formy i gładkie wykończenie sprawiają, że kolekcja pasuje zarówno do bufetów śniadaniowych, jak i cateringu czy serwisu przekąsek – od musli i owoców po dipy, sałatki i dodatki.
Melamina użyta w serii FLOAT jest lekka, trwała i odporna na uszkodzenia (zarysowania oraz uderzenia), dzięki czemu świetnie sprawdza się w intensywnym użytkowaniu w HoReCa.
Dane podstawowe:
- Średnica: 5,5 cm
- Wysokość: 3 cm
- pojemność: 0,03l
- Materiał: melamina
- Kolor: czarny
- Mycie w zmywarce: tak
- Sztaplowanie/piętrowanie: tak
- Max. temperatura 70°C
- Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej ani do piekarnika
- Nie stosować w kontakcie z płomieniem / źródłem ognia.
Dane techniczne
| Materiał | Melamina |
| Element zastawy | Salaterki / Miski |
| Kolor | czarny |
| Pojemność | 30 ml |
| Średnica | 5,5 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 3 cm |
O NAS