Kubek Isabell V 320 ml (388139)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
- porcelana gładka; biała
- powłoka szkliwiona
- możliwość sztaplowania
- cena za sztukę
- sprzedawane w ilościach kartonowych
- Kolor: biały
- Wysokość - H: 100 mm
- Średnica: 80 mm
- Pojemność - V: 0,320 l
- Mycie w zmywarce: 1
- Pakowane po: 12 szt
- Materiał wykonania: porcelana
- Marka: Stalgast
- Linia: Isabell
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Kubki |
| Kolor | biały |
| Pojemność | 320 ml |
| Średnica | 8 cm |
| Wysokość | 10 cm |
O NAS