Kubek, kolor, Ankara, V 0.4 l (390177)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Kubek, Ankara, 0,4l
Wysokiej jakości porcelana w klasycznym i eleganckim designie. Idealna do zastosowania w gastronomii. Odporna na wysoką temperaturę i uszkodzenia.
Uwaga: produkt sprzedawany w opakowaniach zbiorczych po 6 szt. Cena podana jest za sztukę produktu.
Dane podstawowe:
- Kolor: biały, nakrapiany, z ciemnymi wykończeniami
- Wysokość - H: 100 mm
- Średnica: 85 mm
- Pojemność - 400 ml
- Mycie w zmywarce: tak
- Przystosowane do kuchenek mikrofalowych: tak
- Pakowane po: 6 szt
- Materiał wykonania: porcelana
- Marka: Lubiana
- Linia: Lubiana Art
- dedykowany spodek: 390176
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Kubki |
| Kolor | biały |
| Pojemność | 400 ml |
| Średnica | 8,5 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 10 cm |
O NAS