Filiżanka ze spodkiem kolor siwy Boss V 350 ml (390031)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Filiżanki |
| Kolor | szary |
| Pojemność | 350 ml |
| Średnica | 17,5 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
O NAS