Filiżanka ze spodkiem kolor siwy Boss V 200 ml (390032)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Filiżanki |
| Kolor | szary |
| Pojemność | 200 ml |
| Średnica | 14 cm |
| Wysokość | 8 cm |
O NAS