Filiżanka sztaplowana Isabell V 200 ml (388193)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
- porcelana gładka; biała
- powłoka szkliwiona
- możliwość sztaplowania
- cena za sztukę
- Kolor: biały
- Wysokość - H: 55 mm
- Średnica: 85 mm
- Pojemność - V: 0.2 l
- Mycie w zmywarce: 1
- Materiał wykonania: porcelana
- Marka: Stalgast
- Linia: Isabell
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Filiżanki |
| Kolor | biały |
| Pojemność | 200 ml |
| Średnica | 8,5 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
O NAS