Filiżanka niska Hel V 0.09 l (390206)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Filiżanki |
| Kolor | biały |
| Pojemność | 90 ml |
| Średnica | 7 cm |
| Wysokość | 4,5 cm |
O NAS