Filiżanka cappuccino 300 ml, niebieska SNUG (AP16008)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Filiżanka cappuccino 300 ml, niebieska SNUG
Piękna, delikatna filiżanka cappuccino o pojemności 300 ml w eleganckim, niebieskim kolorze z serii SNUG, wykonana z wysokiej jakości porcelany. Idealnie pasuje do spodka do filiżanki 300 ml z tej samej serii. Produkt nadaje się do mikrofalówki oraz do mycia w zmywarce.
Produkt sprzedawany jest w zestawie 6 sztuk.
Cena przy produkcie jest za 1 sztukę.
Filiżanki dostępne są także w innych wariantach kolorystycznych oraz pojemnościach.
Dane podstawowe:
- materiał: porcelana,
- wymiary: Ø 10,5 cm, h: 6,5 cm,
- uchwyt: 3 cm,
- pojemność: 300 ml,
- kolor: niebieski,
- można układać w stos/piętrowane,
- nadaje się do mikrofalówki,
- nadaje się do mycia w zmywarce.
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Filiżanki |
| Kolor | niebieski |
| Pojemność | 300 ml |
| Średnica | 10,5 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 6,5 cm |
O NAS