Filiżanka, kolor, Ankara, V 0.25 l (390175)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Filiżanka, Ankara, 0,25l
Wysokiej jakości porcelana w klasycznym i eleganckim designie. Idealna do zastosowania w gastronomii. Odporna na wysoką temperaturę i uszkodzenia.
Uwaga: produkt sprzedawany w opakowaniach zbiorczych po 6 szt. Cena podana jest za sztukę produktu.
Spodek sprzedawany oddzielnie.
Dane podstawowe:
- Kolor: biały, nakrapiany,z ciemnym wykończeniem
- Wysokość - H: 75 mm
- Średnica: 85 mm
- Pojemność -250 ml
- Mycie w zmywarce: tak
- Przystosowane do kuchenek mikrofalowych: tak
- Pakowane po: 6 szt
- Materiał wykonania: porcelana
- Marka: Lubiana
- Linia: Lubiana Art
- dedykowany spodek 390176
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Filiżanki |
| Kolor | biały |
| Pojemność | 250 ml |
| Średnica | 8,5 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 7,5 cm |
O NAS