Dzbanek Isabell V 100 ml (388175)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
<style="font-weight: bold;"="">Dzbanek, Isabell, V 100 ml
<style="font-weight: bold;"="">Gładka, biała porcelana ze szkliwioną powłoką.
<style="font-weight: bold;"="">Uwaga: produkt sprzedawany w opakowaniach zbiorczych po 6 szt. Cena podana jest za sztukę produktu
<style="font-weight: bold;"=""><style="font-weight: bold;"="">Dane podstawowe:
- Kolor: biały
- Wysokość - H: 85 mm
- Szerokość - W: 80 mm
- Pojemność - V: 0.100 l
- Mycie w zmywarce: tak
- Materiał wykonania: porcelana
- Marka: Stalgast
- Linia: Isabell
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Dzbanki |
| Kolor | biały |
| Pojemność | 100 ml |
| Średnica | 8 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
O NAS