Cukiernica Hel V 0.25 l (390203)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Możliwość użycia w piekarniku | Nie |
| Możliwośc użycia w kuchence mikrofalowej | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Element zastawy | Cukiernice |
| Kolor | biały |
| Pojemność | 250 ml |
| Średnica | 10 cm |
| Wysokość | 8 cm |
O NAS