Bulionówka 10,5 cm, V 300 ml, BANQUET (R-BACS30-6)
Jeśli masz pytanie zadzwoń do nas lub napisz!
Opis
Bulionówka 10,5 cm, V 300 ml, BANQUET
Seria BANQUET RAK Porcelain to klasyczna porcelana gastronomiczna zaprojektowana z myślą o restauracjach, hotelach i obsłudze bankietów. Ponadczasowa forma, wysoka odporność na uszkodzenia oraz higieniczna, nieporowata glazura sprawiają, że kolekcja doskonale sprawdza się w profesjonalnej gastronomii i podczas dużych wydarzeń.
UWAGA: produkt sprzedawany w opakowaniach zbiorczych po 12 szt. Cena podana jest za 1 sztukę.
Dane podstawowe:
- Średnica: 10,5 cm
- Wysokość: 6 cm
- Pojemność: 300 ml
- Kolor: kość słoniowa
- Materiał: porcelana
- Linia: BANQUET
- Marka: RAK
- Mycie w zmywarce: tak
- sztaplowanie / piętrowanie: tak
- do użycia w piekarnikach, piecach konwekcyjno-parowych i kuchenkach mikrofalowych
- dziesięcioletnia gwarancja ciągłości produkcji
Dane techniczne
| Materiał | Porcelana |
| Element zastawy | Bulionówki |
| Kolor | kość słoniowa |
| Pojemność | 300 ml |
| Średnica | 10,5 cm |
| Szerokość | - |
| Głębokość | - |
| Wysokość | 6 cm |
O NAS