Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni

Bill Gallagher jednoczy społeczność zawodowych kucharzy poprzez liczne akcje charytatywne mające na celu niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. W akcjach biorą udział także polscy szefowie kuchni.

Bill Gallagher pomimo swojej niepełnosprawności uczy zawodu, a co najważniejsze przekazuje swoją energię i zapał młodszym adeptom sztuki kulinarnej. Od lat organizuje akcje, z których wpływ jest przekazywany na rzecz głodujących dzieci.

Szefowie kuchni niejednokrotnie pracują w wielkich restauracjach, przygotowują niezwykle wyszukane dania z drogich składników. Jednak mimo tego nie powinni zapominać o problemie głodujących ludzi. Dysproporcja pomiędzy osobami, które są w stanie zapłacić wysokie kwoty za jeden posiłek, jest porażająca w stosunku do głodujących dzieci. Dlatego też doceniajmy wszystkich Szefów Kuchni, którzy wspierają najbardziej potrzebujących.

Komentarze do wpisu (0)

Dane osobowe, które pozostawiasz w komentarzu, będą użyte w celu publikacji na naszej stronie pod komentowanym artykułem. Więcej w Polityce prywatności. Jednocześnie zostałam/em poinformowany, że administrator zastrzega sobie możliwość moderacji komentarzy lub odmowy ich publikacji jeżeli będą naruszać Regulamin, przepisy prawa lub zasady współżycia społecznego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl