Tablice z menu

Żaden bar nie obejdzie się bez charakterystycznych dla tego miejsca tablic z menu. Są one bardzo ważnym elementem wystroju takich miejsc, gdyż przyciągają uwagę klientów i zachęcają do zapoznania się z ich zawartością. Zapewniają również wygodę w trakcie czytania oferty i zamawiania dań.

Czytaj dalej

Oryginalny sposób na wystrój wnętrza.

Moda na tablice z menu jako element wyposażenia baru przywędrowała do nas z amerykańskich barów mlecznych oraz barów szybkiej obsługi. Jest to nietuzinkowy sposób na ozdobienie ściany lokalu oraz wykreowanie i wypromowanie swojej oferty posiłków serwowanych w barze. W zależności od potrzeb posiadamy w ofercie naszego sklepu internetowego HORECA POLSKA rózne modele i wzory tablic z menu, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Jeśli wyposażenie baru, to HORECA POLSKA!

Jesteśmy jednym z liderów sprzętu i akcesoriów z branży gastronomicznej. Posiadamy szeroka ofertę urządzeń i dodatków dedykowanych nie tylko do restauratorów. Wśród szerokiego asortymentu dysponujemy również tablicami z menu, które w szybki sposób pozwolą na przedstawienie propozycji dań dla klientów w barach. Są to tablice tradycyjne bądź stylizowane. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, pozwalają uzyskać niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Prezentują się elegancko, nowocześnie i stylowo. Jest to idealne rozwiązanie dla restauracji, w których obowiązuje samoobsługa. W branży gastronomicznej każdy dzień przynosi coś nowego, a dzięki takiej tablicy w łatwy sposób można wykreować nowe menu, dopisać danie lub stworzyć zdobienie wnętrza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl