Nowości
Taca do serwowania 53cm x 16,2cm
Taca do serwowania 53cm x 16,2cm
24,00 zł
szt.
Taca do serwowania 26,5cm x 16,2cm
Taca do serwowania 26,5cm x 16,2cm
19,00 zł
szt.
Taca do serwowania 32,5cm x 17,6cm
Taca do serwowania 32,5cm x 17,6cm
20,00 zł
szt.
Taca do serwowania 32,5cm x 26,5cm
Taca do serwowania 32,5cm x 26,5cm
34,00 zł
szt.
Promocje
Pojemnik termoizolacyjny 12,9l Horeca Polska
Pojemnik termoizolacyjny 12,9l Horeca Polska
52,00 zł 32,00 zł
szt.
Pojemnik termoizolacyjny GN 1/1 Horeca Polska
Pojemnik termoizolacyjny GN 1/1 Horeca Polska
124,00 zł 84,00 zł
szt.

Szafy porządkowe

Szafy porządkowe to niezbędne wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego, bowiem wszędzie wymagane jest utrzymanie należytej czystości i higieny. Szafy porządkowe, dostępne w HORECA POLSKA, służą do składowania przyborów do czystości, a wbudowana na dole umywalka, umożliwia umycie rąk i akcesoriów tuż po zakończonej pracy. Duża liczba otworów wentylacyjnych niweluje niekorzystny wpływ wilgoci na pozostawione wewnątrz przedmioty, a zabudowana z trzech stron umywalka nie pozwala na rozpryskiwanie wody dookoła.

Czytaj dalej

Szafy porządkowe jako wyposażenie lokali dbających o higienę

Meble ze stali nierdzewnej są cenione przez klientów za ich nadzwyczajną wytrzymałość, dzięki której czynniki zewnętrzne nie wpływają na zawartość. Z tego powodu ten materiał wykorzystują także szafy porządkowe, które wymagają odpowiedniej, mocnej oprawy, mogącej gwarantować wieloletnie użytkowanie. Dostępne w HORECA POLSKA szafy, pozwalają na przechowywanie w środku wielu akcesoriów do czystości, takich jak mopy, ściereczki czy inne, równie istotne w prowadzeniu lokalu rzeczy, które powinny stanowić praktycznie główne wyposażenie kuchni. Duże przegrody umożliwiają odgrodzenie kolejnych środków czystości od siebie.

Szafy dostępne w HORECA POLSKA, dają możliwość zamontowania mocnego zamka, który uniemożliwi dostanie się do wnętrza szaf porządkowych przez osoby niepowołane. Konstrukcja w całości spawana jest przez producenta, dlatego cechuje się nadzwyczajną stabilnością. Wytrzymałe i regulowane nóżki pozwalają na mocne podparcie, nawet w niezbyt poziomych płaszczyznach. Meble ze stali nierdzewnej to niezbędnik w każdym lokalu gastronomicznym. Stanowią jeden z głównych części składowych wyposażenia kuchni, zatem warto zaufać w tej materii jedynie najlepszym producentom, dostępnym wyłącznie w HORECA POLSKA.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl