do kasy suma: 0,00 zł

Radełka oferowane w sklepie HORECA POLSKA, są idealnym rozwiązaniem do lokali gastronomicznych i wszędzie tam, gdzie wymagane jest cięcie. Pomagają kucharzowi w pracy i ułatwiają ją. To poręczny przyrząd, bez którego trudno się obyć w kuchni. Specjalistyczne radełko karbowane do pizzy, jest wykonane ze stali nierdzewnej. Radełko jest bardzo wygodne i posiada zaokrąglony uchwyt do zawieszenia. Wbrew pozorom, nóż do pizzy może posłużyć nie tylko do krojenia pizzy, choć w tej czynności faktycznie spisuje się wzorowo. To przydatne narzędzie do krojenia, które można wykorzystać na wiele sposobów.


 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przybory kuchenne do krojenia

W HORECA POLSKA dostępne są przybory kuchenne do krojenia. Jednym z nich jest radełko. Większość noży do pizzy przypomina duże radełko do ciasta i faktycznie tak działa. Na wygodnym drążku osadzone jest okrągłe ostrze. Jak się nazywa nóż do pizzy tego typu? Właściwie mówi się na niego, po prostu, „nóż do pizzy”, ale w rzeczywistości nie jest to wcale jedyna opcja krojenia pizzy. Radełka to najczęściej stosowane, najbardziej popularne i praktyczne rozwiązanie. Noże tego typu są dostępne w ofercie większości marek, które produkują kuchenne akcesoria.

Najlepsza jakość i praktyczne rozwiązanie

Oferta noży do krojenia pizzy jest szeroka i mocno zróżnicowana. Wiele egzemplarzy jest do siebie podobnych pod względem kształtu, a nawet rozmiaru, ale i tak nie oznacza to, że będą równie dobrym wyborem. Krojenie gorącej pizzy zwykłym nożem to wyjątkowo trudne zadanie, dlatego najlepszym narzędziem do tego jest odpowiedni nóż do pizzy. Radełka są wysokiej jakości i wykonane ze stali nierdzewnej. Wyróżnia się cztery główne rodzaje stali nierdzewnych: stal austenityczna, stal ferrytyczna, stal martenzytyczna, stal ferrytyczno-austenityczna duplex. Stal nierdzewna prezentuje się wyjątkowo dobrze i nie niszczy się. Można ją myć w zmywarce lub ręcznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl